Vysokotlaké čističe, tlakové myčky a vysokotlaké agregáty

Produkty
Vysokotlaké čističe, tlakové myčky a vysokotlaké agregáty Moderní výkonné vysokotlaké čističe, tlakové myčky a vysokotlaké agregáty s veškerou možnou výbavou, pro vysokotlaké čištění, otryskávání, odstraňování barev a koroze tryskáním nebo pískováním nebo pro sanaci betonu.

S výběrem Vašeho nového vysokotlaké čističe, tlakové myčky nebo vysokotlakého agregátu Vám rádi pomůžeme na tel. 603 165 979. Po domluvě je možné jejich praktické předvedení.

Moderní doba si žádá své. Již půl století se vysokotlaké čističe s úspěchem používají k čištění vojenské techniky, automobilů, ploch, různých objektů a předmětů. Jejich používání jednoznačně podporuje vysoký čisticí účinek při malé spotřebě vody i elektrické energie s kratší dobou mytí. Nyní nastal čas, kdy se tyto čističe hojně používají nejen v průmyslu, ale i v menších firmách a dokonce i v domácnostech k mytí automobilů, zahrad, fasád a střech rodinných domů, kanalizace, apod. Naše firma Kränzle spol. s r.o. pokrývá již 25 let poptávku českého trhu spolehlivými vysokotlakými čističi, tlakovými myčkami a vysokotlakými agregáty prvotřídní kvality s výkony od 1,6 kW do 118 kW, disponující jmenovitým pracovním tlakem od 120 bar do 3.000 bar! Jedná se o značky Kränzle, Oertzen, Den-Jet, Aquila a Interpump, které v ČR zastupujeme přímo z výrobních závodů, tudíž je zde větší záruka poskytování kvalitních služeb. Rozhodnete-li se nakoupit vysokotlaký čistič, buďte při výběru obezřetní, z jakých materiálů jsou vysokotlaké čističe a tlakové myčky vyrobeny. Vysokotlaké čističe bez keramických pístů, antikorových ventilů, hlavy čerpadla ze speciální kované mosazi a bez bezpečného běhu nasucho, nemají většinou dlouhou trvanlivost a stroj brzy odejde. Jak také ukázaly nezávislé testy a zkušenosti mnoha zákazníků – většina levných a dokonce i některé dražší vysokotlaké čističe nedosahují výrobcem uváděný jmenovitý pracovní tlak a průtok vody! Stejně tak dejte pozor, od koho si vysokotlaké čističe kupujete. Podezřele výhodné nabídky se Vám nemusí vyplatit. U námi nabízených vysokotlakých čisticích strojů a tlakových myček můžete mít jistotu dobré volby, spokojeného nákupu a kvalitních záručních a pozáručních služeb. Na závěr přijměte jedno naše krátké doporučení: „Kvalita se vyplatí!“.

S výběrem Vašeho nového vysokotlaké čističe, tlakové myčky nebo vysokotlakého agregátu Vám rádi pomůžeme na tel. 603 165 979 nebo na pevné lince 353 220 334. Po domluvě je možné jejich praktické předvedení.